J-ROPE - LIMITED EDITION - APPLE TREE

Kód: 117
Novinka
599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

J-ROPE - LIMITED EDITION - APPLE TREE - korálkové švihadlo pro skutečné osobnosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čas od času se setkáte s něčím mimořádným, něčím nezapomenutelným. Někdy ten okamžik jen tak přejde, jindy se hluboce zapíše do Vaší mysli. Nyní vidíte limitovanou sérii švihadel vyrobených ze staleté jabloně s neobvyklou historií. A jde o historii velmi pohnutou, než věkem padl tento strom k zemi, rostl v českém pohraničí a zažil bouřlivé období tohoto koutu naší země.. Když jsme uchopili tento kus dřeva poprvé, abychom mu vdechli další život, cítili jsme tu ohromnou energii a sílu. Proto jsme zaznamenali trochu z té pohnuté podještědské historie do krabičky švihadla.. Tu si pak přečte jen ten/ta který/á z Vás si tuto mimořádnou příležitost nenechá ujít.. Každý produkt je unikátní, zobrazené fota jsou z této limitované výroby. 

Rukojeti švihadla (150mm) jsou vyrobeny z jabloňového masivu, chráněného voskovým penetračním nátěrem. Jde o "korálkové" robustní švihadlo. Konstrukce umožnuje snadnou výměnu skákacího lanka či samotných korálků. Velmi odolný provázek (4mm) je dlouhý 3m, tedy dostatečně pro vysokou dospělou osobu. Délku lze snadno přizpůsobit dítěti i dospělému, buď zdrhovacím mechanizmem, či pro menší postavy zkrácením lanka a odebráním korálků. 

Je vhodné pro jakékoliv skákání, lehké a snadno zbalitelné, jistě Vás bude reprezentovat v okruhu Vašich sportovních přátel a kolegů. Zcela jistě nezůstane bez povšimnutí..  Případné poškození korálků, lze opravit jejich výměnou. Jde o konstrukci určenou jak pro mimořádné ženy, tak pro muže (unisex).

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠVIHADLA
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.15 kg